Header widget area left
Header widget area right

Наші досягнення та розвиток компанії

foto 020

Впровадження інновацій в діяльність підприємства

Вже два роки поспіль, в 2014 і 2015 роках,  за версією провідного аграрного видання «The Ukrainian Farmer» наше господарство визнається лідером в номінації «Інноваційність» серед всіх аграрних компаній України. Таке загальнодержавне визнання нашого підприємства стало можливим тільки після запровадження нами супутникової навігації американської фірми «Trimble» з використанням двох RTK станцій.
Запровадження такої системи дозволило нашим тракторам, які обладнані автопілотами фірми «Trimble» проводити технологічні операції з точністю до 3 сантиметрів на полях всіх підрозділів нашого підприємства, що розташовані в Жовківському, Сокальському, Радехівському, Бродівському, Буському, Золочівському і Пустомитівському районах Львіської області та Іваничівському районі Волинської області. Це дозволяє нам в значній мірі економити матеріальні ресурси, адже насіння, добрива, засоби захисту рослин лягають в грунт, або падають на рослину тільки в цьому місці куди потрібно, а не накладаються, або не попадають на окремі ділянки. Особливо це важливо при посіві цукрових буряків, адже кожен буряк, що виріс з насінини, яка посіяна не в належному місці, буде вирізаний буряковим комбайном і залишиться на полі. Наступним кроком у  використанні супутникової навігації, який ми вже зреалізували при посіві буряків в 2016 році, стало автоматичне відключення висівних секцій в сівалках «Monopil SE», коли сівалка потрапляє на засіяну площу. Це дозволило нам заощадити дуже дороге насіння німецької селекції.

Ми не зупиняємось на досягнутих результатах, і плануємо, що вже літом і восени 2016 року будемо вносити фосфорні і калійні  добрива під урожай 2017 року диференційовано з використанням шейп-карт, які складе за результатами відібраних по координатах зразків і зроблених хімічних аналізах наша агрохімічна лабораторія.

hcadESaqUiM111

РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ

Вже третій рік поспіль приватне підприємство «Західний Буг» отримало відзнаку за версією журналу «The Ukrainian Farmer» в рейтингу аграрних підприємств України. Попередні два роки наша компанія була нагороджена в номінації «Інноваційність». В травні 2016 року нас відзначили як одне з кращих підприємств сільськогосподарської галузі в номінації «Розвиток інфраструктури».
Це стало можливим завдяки тому, що весь минулий рік ми продовжували інвестувати значні кошти в розбудову інфраструктури, технічне переоснащення. Так, протягом 2015 року завершено будівництво та реконструкцію машино-технічних баз у двох підрозділах компанії Гійче і Розворяни. Тепер вони відповідають усім європейським стандартам з сервісного обслуговування техніки та роботи персоналу. Загальна вартість виконаних робіт склала 12 млн. грн.
Для тваринницької компанії придбали майданчик для будівництва майбутньої ферми. Проект розрахований на утримання 600 корів. Загальна вартість молочного блоку з усім технологічним обладнанням, що має бути встановлене у 2016 році, коштує близько 3 млн. євро.
Також завершено другу чергу модернізації Сокальського елеватора, оновлено транспорту систему вартістю 2 млн. доларів США. В 2016 році заплановано на цьому елеваторі модернізувати систему відвантаження, щоб зменшити час та витрати на завантаження зерна в вагони.
Для нарощення виробничих потужностей насіннєвого заводу установлено чотири металеві ємкості для зберігання насіння по 500 тон кожна, загального об’єму зберігання насіння на 4 тисячі тон.
Значна увага приділяється розвитку не лише власної інфраструктури, а й інфраструктури загального використання. Відповідно до укладених угод з сільськими радами виділено на соціальні проекти 2 млн. грн. За власні кошти протягом 2015 року збудовано 8 км польових доріг, що розташовані поряд з орендованими полями. Завдяки будівництву доріг збільшили швидкість доставки техніки.
Значного розвитку компанія досягнула і в інших напрямках діяльності. Зокрема, в 2015 році компанія в шести з восьми підрозділів завершила перехід у рослинництві на вирощуванні сільськогосподарських культур без застосування оранки. Для цього придбавалася сільськогосподарська техніка, удосконалювалися технологічні заходи. Тепер на 84% полів господарств (в тому числі на цукрових буряках) не використовують оранку (у 2014 році таких було 70% посівів). Завдяки застосуванню цих технологій отримали за рік економію матеріально-технічних ресурсів близько 10%.
Підприємство протягом року успішно впровадило погодинну оплати праці, перейшовши на європейську систему стимулювання працівників. Тепер спеціалісти та робітники господарства зацікавлені удосконалювати навички, матеріально зацікавлені у вищому рівні власних знань та навичок.
Протягом 2015 року ми придбали п’ять колісних тракторів John Deere, самохідний обприскувач John Deere, а також три гусеничних трактори Challenger. Загальна вартість інвестицій в технічне переозброєння склала 2 млн. євро.
Спрямованість компанії на розвиток дала відповідний результат. Структурні підрозділи компанії зібрали понад 115 тисяч т зернових культур, кукурудзи – 48 тисяч т, цукрових буряків – 377 тисяч т., що практично повністю відповідало запланованим показникам.
Ми не збираємося зупинятися на досягнутому, розуміючи, що успішними на висококонкурентному ринку можуть бути тільки ті, постійно змінюється, рухається вперед. Серед планів на 2016 рік головним є повне завершення переходу на технологію обробітку ґрунту без оранки. Для цього до кінця першого півріччя 2016 року буде придбано всю необхідну ґрунтообробну техніку.
Також заплановано будівництво ще одного логістичного складу на насіннєвому заводі загальною вартістю близько 4 млн. грн. для подальшого удосконалення роботи з насіннєвим матеріалом. У планах на 2017 рік – створення ще однієї насіннєвої лінії для ячменю на насіннєвому заводі.
На виробничих підрозділах будуватиметься ще одна сервісно-ремонтна база за європейськими стандартами. Для розширення парку сільськогосподарської техніки планується придбати кілька зернозбиральних комбайнів з потрібними можливостями з розкидання соломи.
У сфері соціальної підтримки громад на 2016 рік за рахунок власних коштів будуватимуться польові дороги, щоб техніка, в тому числі нашої компанії могла безперешкодно їздити по них. Заплановано виділити на це 4 млн. грн. власних коштів.

Фото 2. - Свідоцтво України на знак для товарів і послуг

Свідоцтво України на знак для товарів і послуг

27 листопада 2017 р., ПП «Західний Буг» отримало Свідоцтво на знак для товарів і послуг№ 234634.

Свідоцтво України на знак для товарів і послуг є офіційним охоронним документом, який видається від імені держави уповноваженим на це органом – Державною службою інтелектуальної власності України.

Власники свідоцтв, міжнародних реєстрацій або суб’єкти, які мають торговельну марку, що визнана добре відомою, мають певні майнові права інтелектуальної власності на торговельну марку. Згідно зі ст. 495 Цивільного кодексу України до таких прав належать наступні:

  1. вільне використання торговельної марки суб’єктами права інтелектуальної власності;
  2. виключне право на заборону або перешкоду протиправному використанню цієї марки;
  3. виключне право не заперечувати використанню торговельної марки у певних випадках;
  4. інші майнові права, передбачені законодавством.

Охорона майнових прав на торговельну марку здійснюється протягом 10 років.