Header widget area left
Header widget area right

Історія

Приватне підприємство «Західний Буг» – аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація.

Місія компанії – задоволення потреб продовольчого ринку продукцією рослинництва за  конкурентоспроможними цінами шляхом організації процесу високотехнологічного вирощування польових с/г культур, на основі застосування передового вітчизняного і закордонного досвіду та залучення оптимальної чисельності висококваліфікованого персоналу.

Стратегічні цілі:

1. Досягнення врожайності по видах продукції рослинництва на рівні європейських показників, збільшення валових показників збору продукції рослинництва.

2. Оптимізація штатної чисельності за рахунок використання висококваліфікованого персоналу, підвищення лояльності персоналу, встановлення відносин довіри, зменшення кількості операцій внутрішнього обліку, зменшення чисельності охорони.

3. Збільшення показників рентабельності бізнесу шляхом оптимізації витрат, збільшення обороту, оптимізації товарних запасів.

4. Підвищення ефективності управлінської команди, рівня кваліфікації працівників шляхом безперервного навчання персоналу.

5. Підвищення ефективності управлінських процесів за рахунок максимального використання сучасних ІТ-технологій.

6. Забезпечення високого рівня заробітної плати кожного працівника в залежності від вкладу в загальний результат.

7. Забезпечення максимально якісних показників продукції за допомогою використання передових технологій вирощування і догляду, а також зберігання продукції.

Підприємство засноване у 2003р. і почало свою діяльність на 2 тисячах гектарів землі. На даний час в кількох регіонах Львівщини та Волині орендовано 36 тисяч гектарів землі. На підприємстві працює близько 400 працівників.

У 2011р. почала працювати агрохімічна лабораторія. На основі лабораторних досліджень агрономи-аналітики розробляють систему живлення рослин.

З 2012р. в структуру підприємства увійшли три елеватори у Бродівському, Буському і Сокальському районах з потужністю одночасного зберігання 78 тисяч тонн зерна.

У 2013р. в м. Броди введено в експлуатацію сучасний насіннєвий завод, продуктивність  роботи якого становить 200 тонн насіння зернових культур за добу.

У 2014р. підприємство отримує статус елітного і репродукційного насіннєвого господарства.

У 2015 р. введено в експлуатацію першу лінію складів силосного зберігання насіннєвого
матеріалу на Бродівському елеваторі.

У 2016 р. підприємство повністю перейшло на  технологію безвідвального обробітку грунту.

У 2017 р. введено в експлуатацію два склади силосного зберігання зерна загальною місткістю 20 тис. тонн на Сокальському елеваторі, та дві новозбудовані мехмайстерні на підрозділах с. Миколаїв і с. Суходоли.

foto 020