Header widget area left
Header widget area right

Соціально-побутові умови

Офіси

У приміщеннях підрозділів ПП «Західний Буг» зроблено сучасний ремонт, встановлено
вентиляцію, опалення, офіси обладнано телефонним та інтернет зв’язком. У будівлях офісів знаходиться пожежно-охоронна сигналізація, система відеонагляду, цілодобова охорона. Для забезпечення повноцінної роботи фірми створено інфраструктуру офісів, яка передбачає все необхідне для проведення ділових зустрічей, тренінгів, нарад.

У всіх кабінетах працівників використовуються практичні і зручні меблі. Для ефективної роботи наших працівників сформовано комфортні та зручні робочі місця з персональними комп’ютерами або ноутбуками та доступом до локальної (офісної) комп’ютерної мережі. Усіх працівників забезпечуємо службовими мобільними телефонами із підключеними до корпоративної мобільної мережі сім-картами. Весь керівний персонал нашого підприємства користується в роботі службовими легковими автомобілями.

Працівників, які задіяні на виробництві забезпечуємо фірмовим спецодягом та засобами індивідуального захисту. У всіх виробничих підрозділах влаштовані кімнати для переодягання, пральні кімнати та душові кімнати.

Гуртожитки

Відряджені працівники в інші підрозділи нашого підприємства мають змогу проживати у комфортних номерах гуртожитків. В гуртожитках знаходиться весь необхідний для зручності проживання інвентар (пральні машини, сушильні машини для білизни, фени, санвузли, холодильники тощо). В гуртожитках щодня проводиться прибирання номерів. Гуртожитки цілодобово забезпечені гарячою та холодною водою. Кімнати – затишні та охайні. Сучасні зручності підкреслюють вишукану атмосферу відпочинку після робочого дня.

Їдальні

До послуг працівників підприємства – їдальні з кваліфікованим і привітним персоналом та сучасним виробничим обладнанням. Майстерні кухарі готують смачно та якісно. Меню страв щомісяця оновлюється.

Ми завжди дбаємо про наших працівників, тому на 2017 рік запланували здійснити наступні ремонтно-будівельні роботи в підрозділах нашого підприємства:

 

Назва підрозділу

 

Назва об’єкту будівництва Початок будівельних робіт Закінчення будівельних робіт
с.Суходоли

 

Механічна майстерня

 

15.04.17р 15.11.17р
с.Скоморохи

 

2-й поверх гуртожитку 15.04.17р 15.12.17р
с.Миколаїв

 

Адміністративно-побутовий корпус

(будівництво офісних, побутових приміщень та їдальні)

01.03.16р 15.02.17р
с. Миколаїв Механічна майстерня 15.04.17р 15.11.17р