Header widget area left
Header widget area right

Соціально-побутові умови

Офіси

У приміщеннях підрозділів ПП «Західний Буг» зроблено сучасний ремонт, встановлено
вентиляцію, опалення, офіси обладнано телефонним та інтернет зв’язком. У будівлях знаходиться пожежно-охоронна сигналізація, система відеонагляду, цілодобова охорона. Для забезпечення повноцінної роботи фірми створено інфраструктуру офісів, яка передбачає все необхідне для проведення ділових зустрічей, тренінгів, нарад.

У всіх кабінетах працівників використовуються практичні і зручні меблі. Для ефективної роботи наших працівників сформовано комфортні та зручні робочі місця з персональними комп’ютерами, або ноутбуками та доступом до локальної (офісної) комп’ютерної мережі. Усіх працівників забезпечуємо службовими мобільними телефонами із підключеними до корпоративної мобільної мережі сім-картами. Весь керівний персонал нашого підприємства користується в роботі службовими легковими автомобілями.

Працівників, які задіяні у виробництві, забезпечуємо фірмовим спецодягом та засобами індивідуального захисту. У всіх виробничих підрозділах облаштовані кімнати для переодягання, пральні кімнати та душові кімнати.

Гуртожитки

Працівники, які перебувають у відрядженні в інших підрозділах нашого підприємства, забезпечуються зручними і комфортабельними умовами проживання. У гуртожитках знаходиться весь необхідний для зручності проживання інвентар (пральні машини, сушильні машини для білизни, фени, санвузли, холодильники тощо). Щодня здійснюється прибирання номерів. Гуртожитки цілодобово забезпечені гарячою та холодною водою. Кімнати – затишні та охайні. Сучасні зручності підкреслюють вишукану атмосферу відпочинку після робочого дня.

Їдальні

Також до послуг наших працівників – їдальні, де працює кваліфікований і привітний персонал. Ідяльні забезпечені сучасним виробничим обладнанням. Всі страви смачні, поживні і лише зі свіжих та якісних продуктів, а меню щомісяця оновлюється.

 

Назва підрозділу

 

Назва об’єкту будівництва Початок будівельних робіт Закінчення будівельних робіт
Бродівський елеватор

 

Адміністративно-побутовий корпус

 

01.03.2018 31.06.2018
Сокальський елеватор

 

Адміністративно-побутовий корпус 01.04.2018 31.09.2018
с. Андріївка

 

Гуртожиток з їдальнею  01.03.2018 31.11.2018
с. Суходоли Гуртожиток з побутовим приміщенням та їдальнею 01.03.2018 31.11.2018