Агрокомпанія «Західний Буг» сформувала новий підрозділ на Буковині

У березні 2019 року приватне підприємство «Західний Буг» сформувало новий підрозділ у м. Заставна Чернівецької області. Загальна площа земель буковинського підрозділу, яку оброблятиме ПП «Західний Буг», наразі становить 7,25 тис. га. Надалі компанія планує збільшувати площі земель для обробітку.

Цьогоріч же на Чернівеччині компанія запланувала посіви пшениці, цукрових буряків, ячменю, ріпаку, сої та кукурудзи.

Щодо кількості персоналу, то в м. Заставна затверджений штат становить 45 працівників. В основному – це трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва та адміністративний персонал.

Крім цього в майбутньому на території підрозділу передбачено облаштування гуртожитка та їдальні для працівників.

Якщо ви є власником земельного паю, який знаходиться поблизу м. Заставна, і бажаєте підписати договір оренди земельного паю з ПП «Західний Буг», звертайтеся – +38(068)198-11-79  Оксана Дмитрюк.

Також запрошуємо до співпраці кваліфікованих трактористів-машиністів. Зарплата становить 25 тис. грн на міс. Компанія забезпечує навчання та проживання. Деталі за тел: +38(050)4119593, +38(050)4346900

ПП «Західний Буг» засноване у 2003 році. Компанія займається вирощуванням сількогосподарських культур, а також виробництвом та реалізацією насіння, надає послуги елеваторів та послуги агрохімічної лабораторії. На сьогодні «Західний Буг» обробляє понад 40 тис. га земель у Львівській, Волинській та Чернівецькій областях. До структури компанії входять 10 рільничих підрозділів, три елеватори потужністю одночасного зберігання 88 тис. т, насіннєвий завод потужністю 200 т/доба, Агрохімічна лабораторія, яка надає послуги аналізів ґрунту та води тощо.