Про компанію
 • 1

  · Досягнення врожайності по видах продукції рослинництва на рівні європейських показників, збільшення валових показників збору продукції рослинництва.

 • 2

  · Оптимізація штатної чисельності за рахунок використання висококваліфікованого персоналу, підвищення лояльності персоналу, встановлення відносин довіри, зменшення кількості операцій внутрішнього обліку, зменшення чисельності охорони.

 • 3

  · Збільшення показників рентабельності бізнесу шляхом оптимізації витрат, збільшення обороту, оптимізації товарних запасів.

 • 4

  · Підвищення ефективності управлінської команди, рівня кваліфікації працівників шляхом безперервного навчання персоналу.

 • 5

  · Підвищення ефективності управлінських процесів за рахунок максимального використання сучасних ІТ-технологій.

 • 6

  · Забезпечення високого рівня заробітної плати кожного працівника в залежності від вкладу в загальний результат.

 • 7

  · Забезпечення максимально якісних показників продукції за допомогою використання передових технологій вирощування і догляду, а також зберігання продукції.

Приватне підприємство «Західний Буг» - аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація.

Місія компанії - задоволення потреб продовольчого ринку продукцією рослинництва за конкурентоспроможними цінами шляхом організації процесу високотехнологічного вирощування польових с/г культур, на основі застосування передового вітчизняного і закордонного досвіду та залучення оптимальної чисельності висококваліфікованого персоналу.

ОБМІН ДОСВІДОМ

5 жовтня на підприємство Західний Буг завітали колеги з казахського ахолдингу АТ «Атамекен-Агро» для набуття європейського досвіду ведення агробізнесу та […]

Зібрано врожай з дослідних ділянок сої.

ПП  Західний Буг вже зібрав врожай сої з 31 дослідної ділянки. Між собою змагались сорти канадської, австрійської, французької та німецької […]

Усі новини →

Приватне підприємство «Західний Буг» вже тривалий час активно співпрацює з сільськими, селищними та міськими радами, на території яких провадить свою господарську діяльність в плані надання спонсорської допомоги для покращення соціальної інфраструктури населених пунктів, закупівлі подарунків для дітей до Дня Святого Миколая, допомагає церковним громадам. Допомога надається з розрахунку 75 грн. за один гектар землі, що обробляється. В зимовий період розгортання снігу на дорогах населених пунктів проводиться безкоштовно поза межами ліміту, визначеного на спонсорство. Нижче в таблиці наведені дані про надані суми спонсорської допомоги в розрізі сільських, селищних та міських рад за 2014-2018 роки.

Окрім того підприємство щорічно вкладає кошти на облаштування польових доріг, щоб мінімізувати рух сільськогосподарської техніки та великотоннажних автомобілів через населені пункти. У 2017 році було виділено 5 500 000 грн. На 2018 рік для цього підприємством виділено 9 000 000 грн.

Також підприємство допомагає військовим формуванням, які беруть участь в АТО на Сході України. З початку проведення операції вже виділено більше 4 000 л дизельного палива та бензину, закуплено та передано десять радіостанцій на суму 50 000 грн., надано допомогу Львівському прикордонному загону в ремонті військової техніки на суму 22 100 грн., передано два легкових автомобілі ВАЗ 2121 «Нива» та легковий автомобіль Міцубісі Паджеро Спорт, а також вантажний автомобіль МАЗ. Для надання першочергової медичної допомоги пораненим учасникам бойових дій Першому добровольчому мобільному шпиталю ім. М.Пирогова підприємством виділено 100 000 грн. На покращення матеріальної бази Військово-Медичного клінічного центру Західного регіону, де проходять лікування та реабілітацію учасники бойових дій надано допомогу в сумі 797 600 грн.

Кодекс корпоративної етики ПП “Західний Буг”