Інженери і механізатори ПП «Західний Буг» пройшли навчання в Польщі

Уже традиційно в зимовий період перед початком польових робіт компанія «Західний Буг» проводить навчання та підвищення кваліфікації для своїх працівників. Нещодавно таке навчання пройшли 15 механізаторів та інженерів з експлуатації компанії.

Навчання відбувалося в м. Познань (Польща) у Навчальному моторизаційному центрі «Аутоелектроніка Кендзя». Зокрема працівники ПП «Західний Буг» прослухали курс лекцій та пройшли практичне навчання на спеціальних стендах для підвищення рівня знань з ремонту та обслуговувані техніки, з якою вони працюють.

«Це було дуже насичене і цікаве навчання. Впродовж п’яти днів ми спілкувалися з дуже кваліфікованими спеціалістами в різних напрямках. Дуже цікаві і нові підходи до роботи і ремонту і обслуговування техніки, паливної, електричної, гідравлічної та пневматичної систем. Я дуже радий, що працюючи в компанії «Західний Буг», я маю можливість постійно розвиватися і підвищувати свою кваліфікацію. Цього року ми були в Польщі, минулого – в Німеччині. Щороку в зимовий період ми маємо навчання», – розповідає інженер з експлуатації машинно-тракторного парку Михайло Антошків.

Завдяки новим знанням працівники компанії «Західний Буг» тепер використовуватимуть нові підходи у роботі у таких напрямках:
 перевірка, діагностика системи датчиків, правильне визначення помилок.
 гідравлічна система ( насоси, насоси-дозатори, розподільники, гідроциліндри, клапани).
 будова, принцип роботи паливних систем, система Cоmmоn Rail.
 будова, принцип роботи, регулювання пневмосистеми WABCO
 електричні схеми, діагностика, будова , обслуговування генераторів, стартерів.