Продукція та послуги

ПП «Західний Буг» є одним із лідерів аграрного ринку України і неодноразово здобувало відзнаки за інноваційність та стабільно високі врожаї.

З 2013 року, завдяки облаштуванню сучасного насіннєвого заводу, ми виготовляємо якісне насіння зернових культур, сої, гороху і прагнемо, щоб у цьому переконались і Ви. В нашому асортименті Ви знайдете як новинки та і перевірені часом сорти озимої та ярої пшениці, а також ячменю озимого, сої і гороху.

Озимий ячмінь – популярна кормова культура з хорошою та стабільною маржинальністю. В умовах достатнього зволоження потенціал врожайності сягає 12т/га, але головною перевагою є раннє достигання і, відповідно, раннє збирання. Серед ранніх і найбільш зимостійких сортів ми рекомендуємо Луран (Oseva) – перевірений і універсальний (для різної інтенсивності технології). Варто також згадати про озимий пивоварний ячмінь, який є продуктивнішим за ярі сорти і дозволяє розвантажити весняну посівну кампанію.

Пшениця – без сумніву найважливіша продовольча культура в Україні. Площі посіву щороку сягають близько 6,5млн га. Вона є хорошим компонентом для будь-якої сівозміни, а чисельні різновиди та сорти дозволяють вирощувати її практично за будь-яких ґрунтово-кліматичних умов та інтенсивності технології. Більшість с/г виробників надають перевагу озимій пшениці, оскільки вона краще використовує запаси зимово-весняної вологи і завдяки цьому є більш урожайною, ніж яра форма. Особливо популярними на теренах Західної України є сорти озимої пшениці іноземної селекції:

Кубус (KWS)
Вже більше п’яти років ми вирощуємо цей сорт і відмітили для себе його чудову компенсаційну здатність, яка проявляється продуктивному кущенні ранньою весною. Середньостиглий  сорт поєднує в собі хороші показники якості зерна та високої урожайності.

Новинка-2019 Мескаль (Limagrain)
Середньостиглий безостий сорт, який підходить для посушливих умов вирощування та відзначається високою зимостійкістю.

Патрас (DSV)
Зимостійкість сорту дає йому велику перевагу у старті навесні в умовах весняних температур. ПАТРАС придатний для раннього посіву і для невисоких норм висіву.

Скаген (NPZ-Lembke)
Зимостійкий сорт з високоякісним врожаєм і пізніми строками посіву

Новинка-2017 Бодицек (RAGT)
Зимо-та морозостійкий, ультракороткостиглий сорт, що дозволяє значно розтягнути період жнив і є чудовим попередником для озимого ріпаку
та вітчизняної:

З іншого боку, переваги є і у ярої пшениці – вона зазвичай формує зерно вищого класу, підходить для ранньовесняного посіву і є менш затратною по технології вирощування. Наші агрономи надають перевагу німецьким сортам Тюбалт (NPZ-Lembke) за його високу врожайність, КВС-Шірокко (KWS) за його високу якість зерна та особливому сорті-дворучці вітчизняної селекції – Зимоярка (Інститут фізіології рослин і генетики НАН України) за можливість пізньоосіннього (озимого) та ранньовесняного висіву. Новинкою цього року для нас є Аквілон (KWS), багатообіцяючий сорт ярої пшениці з високими хлібопекарськими властивостями та високим потенціалом врожайності >9т/га.

В 2017 році на полях ПП «Західний Буг» плануються насінницькі посіви одразу двох зернобобових культур – звичайної, тобто не-ГМО сої та гороху. Перша з них, соя, в новому тисячолітті набула шаленої популярності. Володіючи потужним експортним потенціалом, соя також має чималий внутрішній ринок збуту – переробні підприємства приймають її практично в необмежених кількостях. Потенціал врожайності сої прямо залежить від групи стиглості того чи іншого сорту, для прикладу ранньостиглий сорт Брюненсіс (Prograin, Канада), вегетація якого триває 105-110 днів може забезпечити 25-35ц/га, а більш «довгограючі» сорти – Либідь, Кіото, Кофу, Амадеус (Prograin, Канада), Ментор (Euralis, Франція), Черемош (Prograin, Канада) з вегетацією 110-120 днів – навіть до 40ц/га. В Поліській зоні в сприятливий рік (за можливості посіву 25 квітня -1травня) також можна висівати і ще більш пізньостиглі сорти – такі як Ментор (Euralis, Франція) і Сігалія (Probstdorfer, Австрія), 120-125 днів, але їхнє достигання може бути затяжним і нерівномірним.

Щодо гороху, то посівні площі під цією культурою є значно меншими і зосереджені переважно в південних і східних регіонах України, але в останні 2 роки значно поширився і на заході. На зерно вирощують горох двох типів – жовтозерний (більш популярний) і зеленозерний. Серед сортів найкращі результати показує селекція Німеччини (сорти компанії NPZ-Lembke – Астронавт і Саламанка) та Чехії (Есо, Гамбіт, Зекон).

Правильний підбір сорту, поєднаний з відповідною технологією вирощування дозволять Вам не тільки досягти максимальних врожаїв, але й оптимізувати затрати і мінімізувати ризики вирощування культури в цілому. Однак, це завдання не з легких, оскільки в Україні зареєстровано понад 250 сортів тільки озимої пшениці і ця цифра росте з кожним роком – з’являються нові сорти, більш продуктивні та витривалі, і дуже просто заплутатись в цьому різноманітті.

Спеціалістам ПП “Західний Буг” можна довіряти, адже ми постійно тримаємо руку на пульсі сучасних тенденцій – беремо участь у міжнародних виставках та Днях поля, відвідуємо селекційні станції та виробничі потужності оригінаторів, а також випробовуємо новинки селекції на полях нашої компанії.

Наша команда готова допомогти Вам у досягненні найкращих результатів. Почніть з нашого насіння!


Нам довіряють оригінатори:
Нам довіряють клієнти:

АПГ «Пан Курчак» | ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» | ТОВ «Вілія-Трейд» | ТзОВ «Даноша» | ТзОВ «Галичина Захід» | ТОВ «Фармгейт Україна» | ТОВ «Західна Хімічна Група» | група компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» | Компанія AgroGeneration.

Елеваторний комплекс ПП “Західний Буг” надає повний спектр послуг  з приймання, доробки, зберігання, та відвантаження зернових і олійних культур фермерам, сільськогосподарським підприємствам і комерційним структурам.

Послуги зі зберігання зерна та продуктів його переробки на кожному з елеваторів відповідають правилам і стандартам, нормативно-правовим актам зберігання зерна і продуктів його переробки на зерновому складі.

Лабораторія елеваторного комплексу забезпечує повний  спектр досліджень  якості зерна протягом всього часу його зберігання. Такий контроль якості виправдовує себе незмінно високими характеристиками вихідної продукції.

Діюча потужність елеваторного господарства ПП «Західний Буг»- більше 68 тис.тон одночасного зберігання. Оборот за рік складає 200 тис.тон

Наші переваги:

 • багаторічний досвід роботи на ринку зберігання зернових;
 • розгалужена мережа елеваторних ємностей у Львівській обл: Сокальський р-н, Буський р-н, Бродівський р-н
 • сертифіковані умови для зберігання зерна і забезпечення його якісних показників;
 • оптимальна і прозора тарифна політика;
 • кваліфікований персонал, чітка система обліку.
 • використання сучасного обладнання відомих зарубіжних та вітчизняних виробників, технологій доробки та зберігання зерна надає можливості прийняти зерно різної якості й вологості з подальшим доведенням до експортних кондицій, що гарантує експорт зернових та олійних культур на рівні світових стандартів

Елеваторний комплекс ПП «Західний Буг» приймає сільськогосподарську продукцію з підвищеними показниками вологості, засміченості та доводить її до товарних кондицій.

Запрошуємо Вас до співпраці, яка стане міцним фундаментом для покращення ефективності Вашого бізнесу

Надаємо послуги з очищення, калібрування і протруювання насіннєвого матеріалу.
Працюємо з наступними культурами:
Фасування здійснюється в тару від 10кг до 1000 кг.
Кожен етап очищення і калібрування насіння проходить на німецькому обладнанні Petkus.
Сепаратор Petkus U15

Груба (первинна) і тонка (вторинна) очистка, яка забезпечує видалення рослинних рештків, дрібного зерна і насіння бур’янів

Протруювач Willy Niklas 14

Точне дозування і рівномірне нанесення протруйників на насіння

Трієр Petkus TA-01/12

Вилучення довгих і коротких домішок із насіння

Пневмостіл Petkus KD 400

Виділення насіння із найбільшою питомою вагою для забезпечення найкращих посівних характеристик насіння.

Вартість послуг доробки насіння

 • Очищення +калібрування насіннєвого матеріалу (без вартості тари)

772 грн/тонну

 • Протруювання насіння (без вартості протруйників, без очистки, без вартості тари)

460 грн/тонну

 • Очищення , калібрування+ протруювання насіння (без вартості протруйників, без вартості тари)

806 грн/тонну

 • Зберігання (за 1 тонно/день)

3 грн/тонну

ПП «Західний Буг» заключає форвардні контракти по зернових та олійних культурах урожаю 2020 року:

ячмінь | пшениця | ріпак | соя | кукурудза


Старший менеджер комерційної служби
Миськів Олександр Михайлович

Телефон | 050-43-17-057

E-mail | oleksandr.myskiv@zahbug.com.ua


Компанія пропонує такі послуги:

 • запуск техніки в роботу після зимової консервації та ремонту (John Deer, CASE, Challenger, ROPA euro-Tiger, Ropa Euro Maus, навантажувач  JCB, МТЗ, Т-150);
 • післягарантійне обслуговування сільськогосподарської техніки (John Deer, CASE, Challenger, ROPA euro-Tiger, Ropa Euro Maus, навантажувач  JCB, МТЗ, Т-150);
 • проведення планового технічного огляду техніки та усунення несправностей;
 • проведення комп’ютерної діагностики тракторів CASE, John Deer, а саме:
  – усунення порушень в роботі двигуна та гідравлічної системи;
  – перевірка роботи датчиків та потенціонометрів;
  – перепрограмування бортових комп’ютерів техніки;
  – проведення калібрування гідрозчеплень;
 • діагностику електрообладнаня по с/г агрегатах (моніторів сівалок, розкидачів м/д);

Наша мета – задовольнити потреби клієнтів сьогодні і в майбутньому за рахунок партнерських відносин і індивідуального підходу до кожного клієнта.

Ми чудово розуміємо, що сьогодні сервісне обслуговування техніки відіграє чи не найважливішу роль у розвитку сільського господарства.  Компанія ПП «Західний Буг» використовує мобільну сервісну службу яка забезпечує після-гарантійне обслуговування та ремонт  с/г техніки.

Сервісні інженери компанії ПП «Західний Буг» проходять навчання в офіційних дилерів на теренах України та країн Європи удосконалюючи свої знання про новітні технології в галузі ремонту та обслуговування сільськогосподарської техніки.

 • ремонт сільськогосподарської техніки безпосередньо в полі та на базі клієнта;
 • ремонт та діагностика редукторів різних типів;
 • ремонт та діагностика гідравлічних систем (поточні ремонти гідромоторів, та гідронасосів);
 • ремонт КПП (механічних, гідромеханічних);
 • ремонт та діагностика двигунів: заміри компресії двигунів, заміри тисків, капітальні ремонти двигунів;
 • ремонт зернових та бурякозбиральних комбайнів;

Додаткові послуги:

 • ремонт сільськогосподарської техніки безпосередньо в полі та на базі клієнта;
 • ремонт та діагностика редукторів різних типів;
 • ремонт та діагностика гідравлічних систем (поточні ремонти гідромоторів, та гідронасосів);
 • ремонт КПП (механічних, гідромеханічних);
 • ремонт та діагностика двигунів: заміри компресії двигунів, заміри тисків, капітальні ремонти двигунів;
 • ремонт зернових та бурякозбиральних комбайнів;

Контакти

Чепак Павло Іванович
(050) 372-62-50 Старший менеджер відділу постачання запчастин pavlo.chepak@zahbug.com.ua
Назар Романович Форошівський
(050) 459-33-35 Менеджер відділу постачання запчастин nazar.foroshivskyi@zahbug.com.ua